Меню Закрити

Публічний договір


Договір публічної оферти ФОП Пігула Вадим Володимирович
 
Пропозиція ФОП Пігула Вадим Володимирович про укладення договору роздрібної купівлі-продажу дистанційним способом від 01.10.2021 року.
Цей договір публічної оферти укладається між Продавцем з одного боку і Покупцем, будь-якою особою, яка акцептувала цю пропозицію, з іншого.
Цей договір адресований невизначеному колу осіб.
Здійснюючи замовлення будь-якого товару на сайті  https://www.besttree.com.ua, Ви підтверджуєте згоду з умовами цієї публічної оферти.
Ця Публічна оферта діє до моменту прийняття нової редакції оферти.
1.             Терміни та визначення
У цій оферті, наведені нижче терміни мають таке значення:
-Продавець-ФОП Пігула Вадим Володимирович (тел.:+380957773205,
email: order@besttree.com.ua).
       -Користувач – будь-яка       фізична          або         юридична         особа,         відвідувач
сайту https://www.besttree.com.ua, що приймає всі умови цієї оферти і яка має намір зробити замовлення Товару.
-Покупець – будь-яка фізична або юридична особа, відвідувач сайту, що здійснює замовлення на сайті https://www.besttree.com.ua з метою покупки Товару і тим самим підтверджує свою згоду з усіма умовами даної оферти.
-Інтернет-магазин – офіційний інтернет-магазин Продавця ФОП Пігула Вадим Володимирович, розташований за інтернет адресою  https://www.besttree.com.ua.
В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин і Магазин, а так само інтернет адреса  https://www.besttree.com.ua і всі похідні такої адреси є рівносильними і трактуються однаково, по контексту оферти.
       -Товар – об’єкт угоди сторін; штучні ялинки,сосни та інші предмети, представлені в
офіційному інтернет-магазині з метою їх продажу.
       -Акційна знижка – це знижка, яка надається на певний Товар. Розмір знижки вказується на сторінці Товару. Ціна на Товар вже вказана з урахуванням акційної знижки.
2.             Загальні положення
2.1                                          Продавець       здійснює    продаж         Товарів     через    Інтернет-Магазин                      за
адресою:  https://www.besttree.com.ua
2.2         Здійснюючи замовлення Товару в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами продажу розміщених на сайті Товарів. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу і покинути сайт  https://www.besttree.com.ua.
2.3         Діючі умови продажу Товарів і розміщені на сайті інформація про Товари є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.
2.4         Діючі умови можуть бути змінені Продавцем без повідомлення про це Користувачів та Покупців і в односторонньому порядку.
Нова редакція умов цього договору вступає в силу з моменту її опублікування на сайті, якщо інше не буде передбачено самим договором.
2.5         Договір набуває чинності з моменту підтвердження в будь-якій формі Продавцем Покупцеві підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем замовлення на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном, вказаним на Сайті.
2.6         Повідомляючи Продавцю свій номер телефону та e-mail, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, залученими ним до виконання зобов’язань перед Покупцем.
Дані можуть використовуватися з метою поширення інформації про передачу замовлення на доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань перед Покупцем в рамках цієї Публічної оферти.

 
Також, зазначені Покупцем дані можуть використовуватися для розповсюдження рекламних акцій, новин про акції, знижки, а також інших дій Продавця.
Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджуються з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за нього виконання.
3.             Предмет договору
3.1         Предметом цього Договору є надана Користувачу можливість купувати для особистих потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину  https://www.besttree.com.ua.
3.2         Продавець забезпечує наявність у себе представлених в Інтернет-магазині Товарів.
3.3         Фотографії Товару є ілюстраціями до нього, і фактичний зовнішній вигляд Товару може відрізнятися від них.
3.4         Супроводжуючі Товар описи і характеристики не є вичерпними і можуть містити друкарські неточності.
3.5         З метою уточнення інформації щодо даного Товару Покупець може в будь-який час звернутися до Продавця за контактами, що вказані на сайті https://www.besttree.com.ua.
4.             Порядок здійснення покупки
4.1         При відсутності у Продавця замовлених Покупцем Товарів, Продавець має право виключити вказаний Товар із Замовлення або анулювати Замовлення, повідомивши про це Покупця за допомогою електронного листа або по телефону.
4.2         Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, яке зробило неможливим виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.
4.3         У разі повної або часткової відсутності заздалегідь оплаченого Замовлення, Покупцеві пропонується заміна. У разі відсутності Товару на заміну вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, що обумовлюється між Продавцем і Покупцем окремо.
4.5         Максимальний термін обробки і збору замовлення становить 2 робочих дні. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про орієнтовну дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем під час оформлення Замовлення, або по телефону.
5.             Доставка Замовлення
5.1         Способи, а також вартість доставки Товарів в залежності від способу оплати вказані в розділі https://www.besttree.com.ua/return_delivery/.
5.2         Доставка замовлень здійснюється по території України. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником, виходячи з ваги Товару, регіону і способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційних сайтах перевізників (у разі їх наявності)
5.3         Відправка замовлень здійснюється у 2-денний строк від дати підтвердження замовлення при наявності товару на складі. Під час доставки Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, вказаною в Замовленні в якості Покупця чи отримувача.
У разі неможливості отримання Замовлення Покупцем, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати точні дані про Замовлення. Під час вручення Замовлення перевізник має право вимагати пред’явлення документа, який посвідчує особу одержувача.
5.4         Посилка доставляється на вказаний Покупцем склад перевізника. Для отримання посилки необхідно пред’явлення паспорта та номера декларації. Номер декларації повідомляється Покупцеві будь-яким із способів: по телефону; за допомогою мобільного додатка viber; відправляється на вказану Покупцем адресу електронної пошти; за допомогою sms- повідомлення, що надсилається після відправлення замовлення.
Перевізники можуть встановлювати термін безкоштовного зберігання вантажу на складі. За кожен день зберігання вантажу на складі перевізника понад встановленого ним тимчасового періоду сплачується плата.

 
5.5         Відповідальність за випадкове пошкодження або знищення Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення.
6.             Ціна та порядок оплати за товар
6.1         Ціна Товару зазначається в національній валюті і включає в себе всі передбачені українським законодавством податки.
6.2         Ціна Товару зазначається на Сайті. У разі неправильного зазначення ціни замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення з відкоригованою ціною або анулювання Замовлення.
6.3         Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає, якщо таке замовлення оформлено належним чином.
6.4         Оплата Товару здійснюється Покупцем згідно з умовами та тарифами, вказаними на сторінці Інтернет-магазину https://www.besttree.com.ua/return_delivery/.
6.5         Продавець має право надавати знижки на Товари і встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови їх нарахування, вказані на Сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.
6.6         Вартість послуги Перевізника у випадку оплати Товару післяплатою Покупець оплачує додатково, згідно тарифів такого Перевізника.
7.             Обмін і повернення Товару
7.1         Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення, зазначеним на Сайті.
7.2         Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі- продажу відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 календарних днів. Повернути або обміняти товар протягом терміну, встановленого Законом України “Про захист прав споживачів” Ви можете відправивши товар на адресу.
До Товару, що повертається, має бути докладено власноруч заповнена заява про повернення даного Товару з причиною повернення. Відправка Товарів здійснюється за рахунок Покупця.
7.3         Повернення Товару належної якості:
7.3.1   Повернення Товару належної якості можливо протягом 14 календарних днів з моменту його отримання за умовами, що Товар не був у використанні, а також були збережені: його товарний вигляд, споживчі властивості, прикріплені етикетки, ярлики, лейбли і бирки, а також при наявності фабричної упаковки. Не допускається нанесення на упаковку написів, адрес і іншого.
7.3.2   У разі відмови Покупця від Товару згідно п.7.3.1. Договору Продавець повертає йому вартість Товару на протязі 7 (семи) днів з дати отримання Товару. Повернення вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в бланку Замовлення на Товар. Повернення здійснюється переказом коштів на карту Покупця, виходячи з вартості товару на момент його покупки. Покупцеві повертається тільки вартість товару. Вартість пересилання повернення оплачує Покупець.
7.4         Повернення Товару неналежної якості:
7.4.1   Під Товаром неналежної якості розуміється товар, який не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Відмінність елементів дизайну, кольору або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості його використання за призначенням.
7.4.2   Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів Товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
7.4.3   Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості, Покупець має право відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» вимагати повернення сплачених грошових коштів.
7.4.4   Гарантійний термін на Товари встановлюється виробником і вказується на етикетці або ярлику.
7.4.5   Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після передачі його Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або обставин непереборної сили.

7.4.6   Якщо причиною повернення є помилка співробітника Інтернет-Магазину, Покупцеві повертається повна вартість замовлення. Також співробітник Інтернет-Магазину оплачує зворотну пересилку товару. Під помилкою співробітника Інтернет-Магазину мається на увазі: відправлення іншої моделі; відправлення іншого розміру; невідповідність кольору моделі фотографії. При цьому не враховується невідповідність відтінку того ж кольору, в зв’язку з тим, що на різних пристроях відображення зображень одне і те ж зображення може виглядати по- різному.
8.                  Конфіденційність і захист інформації
8.1                  Персональні дані Користувача / Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
8.2    Персональні дані збираються виключно з метою дотримання вимог, які регулюють правовідносини у сфері бухгалтерського та податкового обліку, реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить три роки.
8.3                  Надаючи свої персональні дані під час реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі з метою просування Продавцем товарів та послуг.
8.4                  . Продавець має право відправляти інформаційні, у тому числі рекламні повідомлення на електронну пошту і мобільний телефон Користувача/Покупця. Користувач/Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, які інформують Користувача/Покупця про Замовлення та етапи його обробки не можуть бути відхилені Користувачем/Покупцем.
8.5                  Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
8.6                   Продавець не несе відповідальність за відомості, надані Користувачем/Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
8.7                   Продавець має право здійснювати запис телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: попереджати спроби несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, та/або передачу третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України « Про інформацію».
9.                  Термін дії публічної оферти
9.1                  . Діюча публічна оферта набуває чинності з моменту акцепту Користувачем/Покупцем і діє до моменту відкликання акцепту публічної оферти.
9.2                  Замовляючи Товар в Інтернет-Магазині, Користувач погоджується з умовами даної публічної оферти. У разі незгоди з умовами продажу Користувач повинен негайно припинити використання сервісу та покинути сайт https://www.besttree.com.ua//.
10.                  Інші умови
10.1                 Продавець має право передавати свої права та обов’язки перед Покупцями третім особам.
10.2                   Інтернет-Магазин та супутні сервіси можуть бути тимчасово/частково або повністю недоступні у зв’язку з проведенням профілактичних робіт або з інших технічних причин. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи без повідомлення Покупців.
10.3                  До відносин між Користувачем/Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.
10.4                   У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача/Покупця, він повинен звернутися до Продавця за контактами, що вказані на Сайті. Усі виникаючі суперечки сторони зобов’язані намагатися вирішити шляхом переговорів. У разі якщо сторони не дійшли згоди, спір буде переданий на розгляд до суду відповідно до чинного законодавства України.
 
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Всі результати пошуку
Кнопка зв'язку